لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

آموزش

حمل دریایی از چین با وانیکس

دریاها، سرزمین‌های ناشناخته‌ای هستند که وقتی از ساحل به آنها خیره می‌شویم عظمتی بی‌پایان را به ما نمایش می‌دهند. زدن در دل دریاها کاری است بس دلاورانه و هیجان انگیز. درحدی که اکثر قهرمانان دنیای جغرافیا را ملوانانی شجاع تشکیل می‌دهند که به دل دریا زده‌اند و تقریبا سفری بدون بازگشت را آغاز کرده‌اند اما در نهایت با دستانی پر از شگفتی‌های جدید به خشکی بازگشته‌اند. 

کریستف کلمب، ماژلان و حتی دانشمندی مثل داروین با رفتن به دل اقیانوس‌ها توانستند نام خود را جاودانه کنند. امروزه هم با وجود حمل دریایی از چین با وانیکس بازرگانان این امکان را دارند که با سفر دریایی کالاهایی مختلف از چین به ایران آورند و سود فراوانی کسب کنند. اما چگونه؟ فعلا بیایید سفری به دل تاریخ داشته باشیم و بفهمیم که سفر دریایی چگونه ممکن شده است. 

برای حمل دریایی از چین با وانیکس کلیک کنید 

هزینه های حمل دریایی

حمل دریایی توسط کشتی‌هایی متوسط و باری و بوسیله یکسری کانتینر و حمل این کانتینرها روی کشتی‌ها انجام می‌شود. هزینه‌های حمل دریایی با این کشتی‌ها نیز کاملا بستگی دارد به حجم بار شما و البته نوع قراردادی که برای انتقال کالا می‌بندید.

وزن حجمی کالاها مشخص می‌کند که هزینه کرایه هر کانتینر چه مقدار است. عموما اگر یک کانتینر را کرایه کنید ولی نتوانید آن را کامل پر کنید، می‌توانید برای کاهش هزینه‌ها بخشی از کانتینر که تکمیل نشده است را کرایه دهید.

ازطرفی اگر در قرارداد حمل دریایی از چین با وانیکس شما مشخص شود که خود شرکت حمل‌ونقل باید تمام مراحل باردهی کانتینرها، انتقال از چین به ایران، تخلیه و البته بیمه بارها را باید تقبل کند هزینه‌های حمل دریایی شما بیشتر از حالاتی که در آن بخشی از هزینه‌ها با خودتان است خواهد شد. این دو مورد تعیین‌کنندگان اصلی هزینه‌های انتقال کالا ازطریق کشتی باری هستند.

این مطلب را از دست ندهید  چگونه می‌توان بهترین لپ تاپ دانشجویی ودانش آموزی را انتخاب کرد؟ + بررسی برندهای مختلف لپ تاپ دانش آموزی

برای خرید از علی بابا با وانیکس و حمل هوایی و دریایی آن تا ایران کلیک کنید 

روش حمل دریایی از چین با وانیکس 

شما با انتخاب حمل دریایی از چین با وانیکس می‌توانید به‌سادگی و بدون دردسر کالاهای خود را از چین به ایران انتقال دهید. چراکه این شرکت توانایی این را دارد که بهترین شرکت‌های کارگو دریایی را برای انتقال کالاهای شما از چین به ایران پیدا کرده و کارهای حمل دریایی شما را با بهترین قرارداد ممکن با این شرکت‌ها به اتمام برساند. منظور ما از بهترین قرارداد با کمترین هزینه و البته به ساده‌ترین روش است که وانیکس در بستن چنین قراردادهایی تجربه و دانش فراوانی دارد. 

دیدگاهتان را بنویسید